Facebook

design-hlaskova-hp-slider.png

design-hlaskova-hp-slider-2.png


Návrhy bytových interiérů

Koupě nového bytu je vždy vynikající investicí. Při výběru nového prostoru myslete na dobrou adresu, vhodnou velikost i dispozice. Zároveň se ale vyhněte nadbytečné obavě, že nenajdete ten správný. Dobry bytový designér nebo architekt dokáže pracovat s každým půdorysem. Nový byt přizpůsobí přesně vašim požadavkům i přáním a zároveň dokáže ušetřit výrazné finanční prostředky, když vám doporučí vhodný postup rekonstrukce, nákup funkčního nábytku i doplňků. Vyhněte se zbytečným chybám. Svěřte své sny našemu studiu. Vytvoříme z vašeho nového bytu krásné místo rychle a bez komplikací.

Bytoví designeři dokáží vytěžit z prostoru to nejlepší. Vidí váš byt trochu jinak a mohou vám doporučit třeba i řešení, které vás zatím nenapadlo. Nenechte se ovlivňovat katalogy komerčních řetězců. Váš byt může být originální, vkusný a přitom plně funkční a pohodlný.

Rádi vám ukážeme již realizované projekty, nezávazně zkonzultujeme vaše přání, možnosti i prostory. Krása je v jednoduchosti. Nekupujte za každou cenu drahé vybavení nebo dekorace. Pomůžeme vám sjednotit interiér, aby působil vkusně a proměna pro vás nebyla náročná technicky ani finančně.

Podle míry vzájemné spolupráce jsme pro vás připravili tři stupně – programy. Projděte si jednotlivé kroky. Rádi vám pomůžeme najít vaše barvy i styl a navrhneme pro vás nový domov. Stejně tak ochotně za vás převezmeme celou realizaci.

STANDARD

 Průběh spolupráce:

 1)      Nezávazná konzultace ve studiu ZDARMA – analýza objektu, vašich požadavků, očekávaný způsob využití prostorů, přání a představy, finanční rozpočet, průběh spolupráce, ukázka fotografií nemovitosti, ideálně i půdorysu

2)      Vypracování orientační cenové nabídky – po odsouhlasení sjednán termín měření

3)      Vypracování přesné cenové nabídky, vypracujeme přesnou cenu, zašleme krátký dotazník ( je důležité vás dobře poznat, aby mohl být interiéru navržen skutečně na míru)

4)      Půdorys – návrh dispozičního řešení, rozmístění nábytku, v případě potřeby rozmístění osvětlení – nová elektroinstalace

5)      Náladová deska – ujasnění stylu (atmosféra, styl, barvy)

6)      Moad board – výběr a návrh konkrétních zařizovacích předmětů (nábytek, sedací souprava), osvětlení, výběr podlahové krytiny atd.

7)      Návrh nábytku na míru – okotované podrobné výkresy jako podklady pro výrobu. Dále výběr materiálu, barech, úchytek, kování a další dle potřeby.  Předání cenové kalkulace od našich prověřených truhlářů

8)      Barevné a materiálové schéma – výběr barev-barvy na zeď, dekorační barvy (benátské štuky...), tapety, materiálů. Ukázka vzorků

9)      Katalog – připravíme seznam vybraných předmětů ke koupi (název, počet ks, cena, kde lze zakoupit, objednat)

10)   Okenní dekorace – návrh okenních dekorací, ukázka vzorníků látek, zajištění šití na míru, dodávka, montáž. Sladění oken s dalšími kousky v interiéru, možnost šití dalších textilních dekorací (dekorační polštáře, přehozy na postel, běhouny atd.)

11)  Prezentace –jednotlivé dílčí body, vizualizace – pohledy 2D a 3D – elektronická a tištěná podoba

 

VIZUALIZACE – druhá část návrhu – jednotlivé pohledy 2D a 3D, barevná vizualizace,

 

PREMIUM

K výše uvedenému seznamu činností patří i návrh doplňků a dekorací – kusové koberce, obrazy, prostírání, vázy, květiny. Sestavíme katalog vybraných dekorací a doplňků včetně cen a míst k objednání či zajištění.

Připravíme podrobné podklady pro realizaci. Předáme vám jednotlivé cenové nabídky podle potřeby – malířské, tapetářské, elektrikářské (montáž svítidel), podlahářské práce. Předáme vám kontakty na prověřené řemeslné firmy.

EXLUSIVE

Kompletní příprava návrhů tak jako v programu Standart a Premium, navíc pak zajistíme kompletní realizaci.

Objednáme a dodáme veškeré zařízení a dekorační předměty. Postaráme se o součinnost řemeslných prací. Organizujeme termíny, průběžně kontrolujeme vykonané služby.

 

KONZULTACE

V případě vašeho zájmu vám také nabízíme konzultace. Dáme vám k dispozici vzorníky, pomůžeme vám najít ideální uspořádání nábytku, ladění barev, tapet, okenních dekorací.

Naše konzultační služby se pohybují v rozmezí:

 

-        1. konzultace - 1 – 1,5hod – 2.500Kč (pouze České Budějovice)

-        každá další konzultace v interiéru – 990Kč

Asistence při nákupu – výběr zařizovacích předmětů přímo v obchodě

a) prohlídka nemovitosti – 990Kč

b) asistence při nákupu – 390Kč/hod

Cena nezahrnuje dopravu mimo České Budějovice

 

Služby našeho studia mohou sloužit i jako originální a vhodný dárek.

Dárkové poukazy – min hodnota – 1500kčBc. Iveta HláskováFacebook                                                                   Partneři projektu

kontaktní telefon: +420 724 004 635


© 2016 Bytový design a home staging Iveta Hlásková. Produkce Alistra.cz